اروپا

اقامت و تحصیل www.aryanaco.com

ویزای خوداشتغالی

هنرمندان، ورزشکاران و کشاورزانBusiness Top international agencies

Business Top international agencies

کاریابی بین المللی

www.aryanaco.com

مقام سوم در ایران

کسب کاریابی بین المللی برتر و مقام سوم در ایران در سال 1394Business Top international agencies


طی مراسمی با حضور مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های بین المللی و مدیران ارشد اداره تعاون کار و  رفاه اجتماعی استان و شهرستان که در سالن آمفی تئاتر مرکز 22 بهمن در تاریخ 95.6.10 برگزار گردید از دفتر کاریابی آریانا با اهدای لوح تقدیر به عنوان کاریابی نمونه در بخش بین الملل و داخلی تقدیر به عمل آمده است و طی این مراسم نمایندگی کاریابی بین المللی آریانا در استان گلستان به این دفتر اعطا گردید


 

افتتاح شعبه دفتر کاریابی بین المللی آریانا واقع در استان گلستان به آدرس ذیل:

گرگان-خیابان ولیعصر-عدالت ۴۵-مجتمع شهری-طبقه ۵-واحد۱۵

۰۱۷۳۲۳۲۹۰۶۶


اطلاعیه فوری
 ‍‍  بنا به در خواست هم استانی های عزیز، این مؤسسه در نظر دارد همایش های متعددی در غرب استان در خصوص اقامت، کار، تحصیل، زندگی در کشورهای استرالیا، کانادا و اروپا توسط  خانم نورا  یلغائی برگزار نماید.
اولین شهر جهت برگزاری همایش در بابل می باشد که زمان آن متعاقبا اعلام می گردد.دستاوردی دیگر
دعوت هیئت مدیره کانون مهندسین از خانم یلغایی بابت مذاکره پیرامون نحوه ی اخذ ویزای اسکیل مهندسین
۱۳۹۷/۱۰/۳۰

جلسه هم اندیشی و مفید  اعضای مؤسسه مهاجرت و کاریابی بین المللی آریانای ساری؛ با جناب کریمیان رئیس محترم هیات نجات غریق و غواصی استان و استاد میرگتی دبیر هیات نجات غریق و غواصی استان در خصوص نحوه ی اخذ ویزای وزرشکاران برای کشور کانادا در دفتر هیات استان در شهرستان بابلسر

 

دفتر کاریابی بین المللی آریانا،خصوصی است و متعلق به وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می باشد. دفتر آریانا صرفا راهنمای شما در پروسه اقدام جهت دریافت ویزا می‌باشد و صادر‌کننده ویزا نمی‌باشد. صدور ویزاها صرفا در اختیار و حوزه قانونی عملکرد «وزارت امور مهاجرتی استرالیا» می‌باشد. لطفا در نظر داشته باشید که رای نهایی صدور هر گونه ویزایی در اختیار «وزارت امور مهاجرتی استرالیا» می‌باشد. کلیه اطلاعات این وب سایت صرفا جهت اطلاع‌رسانی از کلیات ویزا ها می‌باشد و نباید صرفا با اتکا بر مطالب مندرج در این وب‌سایت، نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید.  

011-33608490-1    تماس

©1395 مجموعه حقوق این سایت متعلق به شرکت کاریابی بین الملی آریانا می باشد. هرگرونه نشر مطالب بدون هماهنگی ممنوع می باشد.